KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274053
nr 1627 4053
Hans Elfving, komposition. Signerad, daterad -78. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:31:10
300 kr
350 kr
nr 1627 4053
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 10 juni 2024 |